„V noci jsem snil, že jsem motýlem, a teď nevím, zda jsem člověkem, který snil, že je motýlem, nebo zda jsem motýlem, kterému se zdá, že je člověkem“

Trio Music

Kategorie
22. Květen 2008
Trio Music

Trio Music

Trio Music lze označit jako čistě koncertní seskupení dvou předních hudebníků české jazzové scény, Petra Dvorského (E. Viklický, Najponk trio, Elena Suchánková & Jocose Jazz, Finsko-český Quintet) a Martina Šulce (Najponk trio) s výborným velšským saxofonistou i jazzovým autorem Osianem Robertsem (Glenn Miller Memorial Orchestra, The Fishwick Brothers Quintetu, …).
Trio Music

Trio Music

A experimentální jednorázová trvanlivost Tria Music pro české koncertní turné byla přinejmenším zpočátku silně znát, protože celkovému projevu scházel společný duch a víc než trio hrála trojice sólových muzikantů. Chyběla též hudební hravost a vzájemná rezonance, nicméně se s dalšími skladbami Trio Music stále více rozehřívalo tak, že nejen vymazalo výše zmíněné chybičky na hudební kráse, ale dostalo se na stejnou vlnu i s přítomnými posluchači a koncert se tak vyšplhal do vysokých výšin, byť mi chyběl vlastní repertoár, což ale lze jen stěží u tohoto typu jazzové formace čekat.
Osian Roberts - saxofon
Petr Dvorský - kontrabas
Martin Šulc - bicí
24. října 2004 - Klub Alterna, Brno.
Zatím nikdo nehlasoval