„V noci jsem snil, že jsem motýlem, a teď nevím, zda jsem člověkem, který snil, že je motýlem, nebo zda jsem motýlem, kterému se zdá, že je člověkem“

Pane, přestaňte mi čumět na kozy

19. Květen 2008
Big Bart byl ten největší hnusák na Západě. Byl nejrychlejší střelec na Západě a ošoustal daleko větší množství ženských na Západě než kdokoli jiný na Západě. Moc se nemyl, moc toho nenamluvil a nesnesl být druhý nejlepší. Dělal navíc parťáka kolonám přistěhovaleckých vozů a nikdo jiný neoddělal tolik Indiánů, neošoustal tolik ženských a nezabil tolik bělochů jako on.
Big Bart byl machr a věděl o tom, a věděli to i všichni ostatní. Dokonce i jeho prdy byly výjimečné, přehlušily i gong k obědu a navíc měl pořádnou kladu. Big Bartovým džobem bylo provést vozy do bezpečí, zabodovat u ženských, zabít pár chlapů a pak si to namířit zpátky pro další konvoj. Měl černý plnovous, špinavou prdel a oslnivě žluté zuby.
Právě dal pořádně do těla mladé manželce Billyho Joea, který se na to musel dívat. Přinutil ženu Billyho Joea, aby se bavila s Billy Joem, zatímco do ní bušil. Přinutil ji, aby opakovala:
„Ach, Billy Joe, tenhle labutí krk, co mám napasovanej od kundy až do krku, nemůžu se ani nadechnout! Billy Joe, zachraň mě! Billy Joe, nezachraňuj mě!"
Když Big Bart vytekl, donutil Billyho Joea, aby ho omyl, a pak šli všichni na pořádnou večeři, skládající se z na šunkového kolena, fazolí a sucharů.
Druhý den narazili na vůz jedoucí zcela osaměle prérií. Opratě držel asi šestnáctiletý vyzáblý mladíček s obličejem plným uhrů. Big Bart k němu zajel.
„Hele, mladej," začal. Mladíček mlčel.
„Mluvím s tebou, cucáku . . . "
„Polib mi prdel," odsekl hoch.
"Jsem Big Bart," pronesl Big Bart významně.
"Polib mi prdel, Big Barte, nenechal se vyvést z míry mladík. "Jak ti říkají, synku?"
„Prcek." „Tak hele, Prcku, žádnej chlap nedokáže tímhle indiánským územím projet na vlastní pěst."
„Právě tohle mám v úmyslu."
„Dobře, Prcku, tak se třeba poser," uzavřel to Big Bart a chtěl jet pryč když se rozevřely cípy vozové plachty a objevila se nádherná klisnička, měla tak sto přes prsa, parádní velký zadek a oči jako nebe po dešti. Upřela je na Big Barta a ten jeho macek se začal vzpínat proti sedlu.
„Prcku, je to pro tvý vlastní dobro, pojeď s náma."
„Táhni do prdele, dědku plesnivá," vyštěkl Prcek. „Nenechám si radit od nějakýho starýho prďoly v posranejch spodkách." „Odkrouhnul jsem chlapy za to, že se odvážili jenom mrknout," varoval ho Big Bart.
Prcek si jen odplivl. Potom se natáhl a podrbal se v rozkroku. „Dědku, nudíš mě. A teď mi jdi z očí, nebo tě provrtám, že budeš jako ementál."
„Prcku," ozvala se dívka a naklonila se k němu. Vyklouzl jí přitom jeden prs a slunci se z toho musel určitě postavit. „Prcku, ten chlap má nejspíš pravdu. Proti těm zasranejm Indiánům nemáme žádnou šanci. Nedělej ze sebe vola. Řekni tomu chlapovi, že se k nim přidáme."
„Pojedem s váma," podvolil se Prcek.
,Jak se jmenuje ta tvoje holka?" zeptal se Big Bart. „Honeydew," odpověděl Prcek.
„A pane, přestaňte mi čumět na kozy," řekla Honeydew, „nebo vezmu pásek a rozsekám vám prdel."
Nějakou dobu se nic nedělo. U Blueball Canyonu se strhla bitka s Indiány. 37 Indiánů zabito, jeden zajat. Na straně Američanů žádné ztráty. Big Bart ojel zajatého Indiána a pak ho najal jako kuchaře. U Clap Canyonu došlo k další potyčce, 37 Indiánů zabito, jeden zajat. Na straně Američanů žádné ztráty. Big Bart ojel...
Bylo jasné, že Big Bartovi hučí z Honeydew v kládě. Nedokázal z ní odtrhnout oči. Ten zadek, hlavně ten zadek. Když na ni jednou civěl, spadl z koně a jeden z indiánských kuchařů se zasmál. Zbyl jen jeden indiánský kuchař.
Jednoho dne vyslal Big Bart Prcka s partou lovců na bizony. Big Bart počkal, až odjeli, a pak zamířil k jeho vozu. Vyskočil na kozlík, odhrnul plachtu a vešel. Honeydew se krčila uprostřed vozu a masturbovala.
"Jéžiš, holka," vyjekl Big Bart, „nekaž si ji!"
„Padej vocaď," vyjela Honeydew a prstem, který si vyndala, ukázala na Big Barta, „pěkně rychle vocaď vypadni a nech mě bejt."
„Ten tvůj starej se o tebe nedokáže postarat, Honeydew!" „Ty blbečku, to víš, že se stará, ale mně to prostě nestačí. Po krámech jsem vždycky víc nadržená."
„Hele, kotě . . . "
„Jdi do prdele!"
„Hele, kotě, číhni . . . podívej."
Vytáhl toho svého nabijáka. Byl celý nafialovělý a pohupoval se dopředu dozadu jako závaží na dědečkovských pendlovkách. Na podlahu ucáklo několik kapek výměšku.
Honeydew nedokázala z toho nástroje odtrhnout oči. Nakonec ze sebe vypravila: „Toho tvýho zatracenýho čuráka do mě nikdy nestrčíš!"
„Řekni, jaks to myslela, Honeydew!"
„TOHO TVÝHO ZATRACENYHO ČURÁKA DO MĚ NIKDY NESTRČÍŠ!"
„Ale proč? Proč ne? Koukni se na něj!" "Já se koukám!"
„Tak proč ho nechceš?" „Protože miluju Prcka."
„Láska?" smál se Big Bart. „Že by láska? To je pohádka akorát tak pro idioty. Koukni se na tuhle kládu. Celou tvou lásku strčí kdykoliv do kapsy!"
„Ale já ho miluju, Big Barte."
„A jakej mám jazyk," chlubil se Big Bart, „nejlepší jazyk na Západě."
Vyplázl ho a trochu s ním zacvičil. „Miluju Prcka," vedla svou Honeydew.
„Tak si vyliž prdel," řekl Big Bart a vrhl se na Honeydew. Byla to svinská dřina vniknout dovnitř, a když se mu to podařilo, Honeydew krátce vyjekla. Asi sedmkrát do ní zajel a pak ucítil, jak ho od ní někdo neurvale odtrhuje.
Byl TO PRCEK. VRÁTIL SE Z LOVU.
Dostali jsme toho bizona, ty jeden hajzle. A teď uděláš nejlíp, když si natáhneš gatě a vylezeš ven, abysme mohli srovnat ten zbytek."
„Mám nejrychlejší bouchačku na celým Západě," varoval ho Big Bart.
Udělám do tebe takovou díru, že tvoje prdel bude vedle toho vypadat jako pór v kůži," ucedil Prcek. „Tak dělej, ať to skoncujem. Mám hlad a těším se na večeři. Tenhle bizon mi pořádně zvednut apetýt . . . "
Muži seděli kolem táboráku a pozorovali je. Něco bylo ve vzduchu. Ženy byly zalezlé ve vozech, modlily se, masturbovaly a nasávaly gin. Big Bart měl na bouchačce 34 zářezů, a to měl děravou paměť. Prcek neměl ani jeden. Věřil si ale jako málokdo předtím. Big Bart se zdál nervóznější než Prcek. Přihnul si whisky a vyzunkl půl polní láhve. Pak zamířil k Prckovi.
„Hele, Prcku . . . " „Co je, ty hajzle . . . ?"
„Jenom by mě zajímalo, co tě tak vytočilo?" „Upálím ti ty tvý koule, dědku stará!" „Kvůli čemu?"
„Srat ses mi do ženský, páprdo!"
„Tak poslouchej, Prcku, copak ti to nedochází? Ženská chce vždycky poštvat jednoho chlapa proti druhýmu. Prostě jsme jí nalítli na ten její fígl s kundou."
„Už mě ty tvý kecy přestávají bavit, taťuldo! A teďko couvni a tas! Bude od tebe konečně pokoj!"
„Prcku . . . " „Ustup a tas!"
Muži u táboráku znehybněli. Od západu začal vanout lehký vítr, přinášející vůni kobylinců. Někdo zakašlal. Ženy se krčily ve vozech, nasávaly gin, modlily se a masturbovaly. Začalo se stmívat.
Big Bart a Prcek stáli od sebe na 30 kroků.
„Tak tas, ty posero," provokoval Prcek, „tas, ty podělanej vometáku!"
Cípy vozové plachty se potichu protáhla žena s puškou Byla to Honeydew. Přiložila pušku k rameni, přimhouřila oči a zamířila.
„Tak dělej, ty mizernej prcačkáři," pokřikoval Prcek, „TAS!". Big Bartova ruka sjela jako blesk k pouzdru. Soumrakem třeskl výstřel. Honeydew sklonila pušku, ze které se ještě kouřilo, a vrátila se do zakrytého vozu.
Na zemi ležel mrtvý Prcek s dírou v čele. Big Bart zasunul nepoužitou pistoli zpátky do pouzdra a dlouhými kroky rázoval směrem k vozu. Na nebi zářil měsíc.
Tvé hlasování: Žádná Průměr: 4.3 (33 hlasů)