„V noci jsem snil, že jsem motýlem, a teď nevím, zda jsem člověkem, který snil, že je motýlem, nebo zda jsem motýlem, kterému se zdá, že je člověkem“

Zpověď

Kategorie
22. Únor 2008
Za těch našich starejch časů, to se to žilo: pivo bylo zadarmo, holky šly, jen jsem ukázal prstem. To se to žilo, nebylo třeba se strachovat, kdo by se zajímal o politiku, o ty hovada jedny blbý a zdementovaný. Bylo pouze pivo a kamarádi. Ale dnes? Škoda mluvit: pivo je tak hnusny a DRAHY, že mi už ani nechutná. Kamarádi mě opustili. Teď chlastám sám. Vypadám jak notorik a pobuda, který nemá právě prachy, aby se vožral a tak zapomněl sám na sebe. No, kapka pravdy v tom bude, ale nazejvat mě vožralou! Jo, vlastní žena mě tak nadávala, mě! Vlastní děti mě opustili a tak chlastám sám a sám. Občas mě napadají otázky typu: Proč vlastně žiju? Snad abych vychlastal nejvíc pív, abych se stal rekormanem, mistrem světa, abych si to tady nejvíce užil! Užil?!
Pít pivo mě už tolik neinteresuje jako dřív, když jsem bumbával s naší partičkou. Sex! Sex byl dobrý. Jako mladík jsem bejval dobrej kanec, ale to pivo mě zprasilo a dnes …! Dnes by ze mne neměla nic ani dvanáctiletá školačka. Jsem to ale prasák. Proč vlastně žiju? Proč vlastně žije ten náš pašík? Chtěl bych bejt prasetem. Co má takový prase za starosti? Co mám vlastně já za starosti?! Jak sehnat prachy a jít se někam vožrat.
Včíra mi dala Alžběta zálohu na ten náš sex. ( To bude zase horor! ) A já se hned vožral jak datel a ňáký prasata mě pochcali, mě! To je dneska mládež - chčijou na potkání na svý starší a MOUDŘEJŠÍ spoluobčany. Tomu řikám úcta ke stáří.
Potom jsem potkal ňákou děvku a měl pocit takový ty slasti tam dole. Takovej jsem už neměl ani nepamatuju! Zdála se bejt krásná - která taky ne po třinácti dvanáctkách! Ale ta kurva mě okradla. Nic se mnou nebylo a chtěla za to dvě kila. To je dneska mládež! Tak jsem ji jednu uvalil, až zuby lítaly na všechny strany. Stejně byla ňáká divná. Asi feťačka. Bůh ví, co bych vod ní ještě chytl za sajrajt.
Ale dneska mě čeká Alžka. To bude horor. Co to pořád někdo chce po starým kmetovi. To už bych raděj šel na dýzu zbalit ňákou mladou kost. Mladý maso mě vždycky rozehřeje. Jako naše Anča. Ale té kurvě se narodil parchant a tak se to provalilo. Proseděl jsem pět let v chládku. Denně jsem musel každýmu ho vykouřit…
Změňme téma, už zabíhám do přílišnejch nechutností. Eště by ste mě obviňovali z ohrožování mravopočestnosti …, mě, fotra třech děcek. Jsou-li teda moje. Vona Alža mě pořád zahejbala. A já ji koneckonců taky. Takže se to kvituje. A když nebyly u Anži, tak byly u jiné feny.

 

Tvé hlasování: Žádná Průměr: 3 (2 hlasy)